Wynajem kortów

Obowiązujące zalecenia anty-covid19.

Z obiektów sportowych, w tym także kortów tenisowych, korzystać mogą tylko osoby spełniające warunki obostrzenia ogłoszone w Rozporządzeniu Premiera Rady Ministrów.

1.Na korcie mogą przebywać maksymalnie 4 osoby (włącznie z widzami). Podczas gry nie trzeba nosić masek, podczas dojścia i zejścia z kortu należy nosić maski. Należy mieć swoje, oznaczone piłki. Każdy kort 5-10 (hala, trawa i beton) ma swoje wejście i wyjście, prosimy z niego korzystać. Wewnątrz hali przejścia między kortami będą nieczynne.

2.Prosimy przychodzić w strojach do grania, gdyż szatnia jest nieczynna jako taka (narzucona konieczność). Można korzystać z toalety i umywalki respektując pojedynczą obecność o czym przypomną Państwu stosowne zalecenia.

3.Rezerwacja online działa normalnie. Czas Państwa pobytu na wybranym korcie w przypadku zarezerwowanej godziny trwa 55 minut wraz z posiatkowaniem. Prosimy o respektowanie 5cio minutowego buforu przeznaczonego na bezkontaktową zmianę grających.

4.Przed obiektami a także na każdym korcie są dozowniki dezynfekujące, z których prosimy korzystać. Ławki i stoły będą przez nas dezynfekowane kilka razy dziennie.

5.Płatności należy dokonać u Kortowego z zachowaniem zorganizowanego odstępu kartą płatniczą.

Przepraszamy za utrudnienia i z góry dziękujemy za respektowanie procedur.

Masz problem z zalogowaniem? Otwórz stronę w nowym oknie.

Korty AM Tenis

ul. Marymoncka 34
(teren AWF - Akademii Wychowania Fizycznego)
01-813 Warszawa, Bielany
(skr. poczt. 33)

Rezerwacja kortów

Biuro/ Szkolenie

E-mail

AM Tenis na mapie

Obrazek z mapą dojścia
Gdzie nas szukać na terenie AWF?
Powiększ, by sprawdzić

Masz pytanie?
Napisz do nas!

Formularz kontaktowy

Media społecznościowe